LEŚNIK maraton górski
LEŚNIK maraton górski

Może się zdarzyć, że w gąszczu maili, zwłaszcza tuż przed zawodami, umknie nam gdzieś pytanie od Was. Dlatego postanowiliśmy dołożyć zakładkę FAQ gdzie znajdziecie odpowiedzi na wszystkie najczęściej zadawane pytania i Wasze wątpliwości:

 

1. Czy trasa jest oznakowana?

- tak, wszystkie trasy Leśnika są zawsze w pełni oznakowane

2. Czy sprawdzacie wyposażenie Obowiązkowe?

- tak, sprawdzamy całe wyposażenie przed startem

- tak, jego okazanie jest obowiązkowe

- nie, nie negocjujemy jego składu

3. Czy jest depozyt?

Tak, jest możliwość pozostawienia niewielkiego depozytu w Bazie

4. Czy są prysznice?

Niestety, w żadnej Bazie z czterech odsłon Leśnika nie dysponujemy prysznicami ale zarówno w Porąbce jak i w Szczyrku jest łatwy dostęp do rzeki

5. Czy w trakcie biegu można zmienić dystans? 

Tak. Zawodnicy biegnący Leśnika mogą zmienić na PółLeśnika.

Zmianę dystansu należy BEZWGLĘDNIE zgłosić Obsłudze na pkt odżywczym. Na którym to będzie punkcie - ustalimy dla każdej pory roku oddzielnie.

6. Czy można się zapisać w dniu Zawodów?

Tak można, ale po pierwsze jest drożej, po drugie nr startowy nie będzie imienny a po trzecie - ryzykujesz tym, że zabraknie dla Ciebie medalu na Mecie - nawet jeśli dobiegniesz jako pierwszy. Medale są robione na każdą porę roku oddzielnie, tylko dla nas i wg naszego projektu. Nie kupujemy ich masowo po tysiąc sztuk a ostateczne ilości podajemy 3tyg przed zawodami i trudno nam przewidzieć ile osób może się zapisać w ostatnim momencie. Po co Wam niepotrzebny stres? wystarczy zapisać się wcześniej

7. Kto dostaje Leśnego Dziadka ?

Zgodnie z naszą tradycją - to ostatni Zawodnik maratonu mieszczący się w limicie czasu 10h - otrzymuje Leśnego Dziadka a Zająca - ostatni z połówki. 

8. Złapałem kontuzję czy mogę oddać/sprzedać swój pakiet innemu Zawodnikowi?

Oczywiście. Proszę tylko pamiętać by zgłosić nam ten fakt mailowo

9. Czy mogę biec z psem?

Nie mamy nic przeciwko czworonogom pod warunkiem, że psiak toleruje innych biegaczy tudzież inne psiaki. Proszę jednak pamiętać, że odpowiedzialność za czworonożnego Przyjaciela i opieka nad nim podczas trwania całych zawodów spoczywa na Właścicielu

10. Czy LEŚNIK gwarantuje pkt do UTMB?

Tak, wszystkie dystanse Leśnika będą umożliwiały zdobycie pkt do UTMB ! 

11. Jestem zapisany na Maraton, czy jest możliwość przepisania się na dystans Półmaratonu?

Tak, oczywiście. Istnieje możliwość przepisania się na Półmaraton. W tym celu należy napisać do nas maila. Zawodnikowi nie przysługuje zwrot nadpłaty.

12. Jestem zapisany na Półmaraton, czy jest możliwość przepisania się na Leśnika?

Tak, oczywiście. Istnieje możliwość zmiany dystansu. W tym celu należy napisać do nas maila i opłacić różnicę wpisowego.

13. Opłaciłem już start, bieg za kilka dni, jednakże z powodu zgonu chomika nie mogę wystartować. Czy istnieje możliwość przeniesienia wpisowego na kolejną porę roku ? 

Bardzo nam przykro z powodu żałoby ale niestety nie. Dajemy natomiast możliwość odstąpienia/sprzedaży pakietu innej osobie. O takiej zamianie należy nas poinformować mailowo jak najszybciej.  

 

 

 

SPONSORZY:

 

 

 

 

 

PARTNERZY:

 

 

© Copyright 2015 TEAM 2008
All Rights Reserved.
Wykonanie serwisu: RevolWEB