LEŚNIK maraton górski
LEŚNIK maraton górski

Może się zdarzyć, że w gąszczu maili, zwłaszcza tuż przed zawodami, umknie nam gdzieś pytanie od Was. Dlatego postanowiliśmy dołożyć zakładkę FAQ gdzie znajdziecie odpowiedzi na wszystkie najczęściej zadawane pytania i Wasze wątpliwości:

 

1. Czy trasa jest oznakowana?

- tak, wszystkie trasy Leśnika są zawsze w pełni oznakowane

2. Czy sprawdzacie wyposażenie Obowiązkowe?

- tak, sprawdzamy całe wyposażenie przed startem

- tak, jego okazanie jest obowiązkowe

- nie, nie negocjujemy jego składu

3. Czy jest depozyt?

Tak, jest możliwość pozostawienia niewielkiego depozytu w Bazie

4. Czy są prysznice?

Niestety, w żadnej Bazie z czterech odsłon Leśnika nie dysponujemy prysznicami 

5. Czy w trakcie biegu można zmienić dystans? 

Tak. Zawodnicy biegnący NadLeśnika mogą zmienić na Leśnika lub PółLeśnika.

Zawodnicy Leśnika mogą zmienić dystans na PółLeśnika.

Zmianę dystansu należy BEZWGLĘDNIE zgłosić Obsłudze na pkt odżywczym. Na którym to bedzie punkcie - ustalimy dla każdej pory roku oddzielnie.

Uwaga: Zawodnicy NadLeśnika skrający dystans, z uwagi na wcześniejszą godzinę startu, nie są brani pod uwagę w klasyfikacji na podium. 

6. Czy można się zapisać w dniu Zawodów?

Tak można, ale po pierwsze jest drożej, po drugie nr startowy nie bedzie imienny i  a po trzecie ryzykujesz tym, że zabraknie dla Ciebie medalu na Mecie - nawet jeśli dobiegniesz jako pierwszy. Medale są robione na każdą porę roku oddzielnie, tylko dla nas i wg naszego projektu. Nie kupujemy ich masowo po tysiąc sztuk a ostateczne ilości podajemy 2tyg przed zawodami i trudno nam przewidzieć ile osób może się zapisać w ostatnim momencie. Po co Wam niepotrzebny stres? ;)

7. Kto dostaje Leśnego Dziadka ?

Zgodnie z naszą tradycją - to ostatni Zawodnik maratonu mieszczący się w limicie czasu otrzymuje Leśnego Dziadka a Zająca - ostatni z połówki. 

8. Złapałem kontuzję czy mogę oddać/sprzedać swój pakiet innemu Zawodnikowi?

Oczywiście. Proszę tylko pamiętać by zgłosić nam ten fakt mailowo

9. Czy mogę biec z psem?

Nie mamy nic przeciwko pod warunkiem, że psiak toleruje innych biegaczy tudzież inne psiaki. Prosze jednak pamiętać, że odpowiedzialność za czworonoga i opieka nad nim podczas trwania całych zawodów spada na Właściciela

10. Czy LEŚNIK gwarantuje pkt do UTMB?

Tak, wszystkie dystanse Leśnika 2018 będą umożliwiały zdobycie pkt do UTMB ! 

11. Jestem zapisany na Maraton, czy jest możliwość przepisania się na dystans Półmaratonu?

Tak, oczywiście. Istnieje możliwość przepisania się na Półmaraton. W tym celu należy napisać do nas maila. Zawodnikowi nie przysługuje zwrot nadpłaty.

12. Jestem zapisany na Półmaratonu, czy jest możliwość przepisania się na NadLeśnika?

Tak, oczywiście. Istnieje możliwość przepisania się na NadLeśnika. W tym celu należy napisać do nas maila i opłacić różnicę wpisowego.

13. Opłaciłem już start WIOSNA ale z powodu zgonu chomika nie mogę wystartować. Czy istnieje możliwość przeniesienia wpisowego na JESIEŃ? 

Bardzo nam przykro z powodu żałoby ale niestety nie. Dajemy natomiast możliwość odstąpienia/sprzedaży pakietu innej osobie. O takiej zamianie należy nas poinformować mailowo jak najszybciej.  

 

 

NEWSLETTER

Jeśli chcesz być na bieżąco z najświeższymi informacjami na temat naszych imprez, treningów, biegowych nowości i promocji - Zapisz się do Newslettera!

 

SPONSORZY:

 

 

 

PARTNERZY:

 

 

© Copyright 2015 TEAM 2008
All Rights Reserved.
Wykonanie serwisu: RevolWEB