LEŚNIK maraton górski
LEŚNIK maraton górski
« Powrót
Punkty żywieniowe

Tako rzecze Padre Dirrettore: zważ na te słowa i bacz byś je w łepetynie dzierżył:

 

1) PUNTO UNO - czyli PK na Skrzycznem to li tylko WODOpój. Znaczy się taki dodatkowy PK głównie wynikający z Waszych próśb. Będzie tam TYLKO woda do w miarę samodzielnego napełniania choć nasz człowiek też tam się znajdzie ale bardziej w celu kierowania Was cobyście potem nie opowiadali, że taśm nie było nigdzie. Kto musi tankuje, kto nie - leci.

W drodze powrotnej już go NIE MA!!

PUNTO UNO to również moment na skrócenie do SpeedLeśnika - bo tamże on już zlatuje na dół do mety - czyli ok 3km.

 

2) PUNTO DUE - to Madzia i Roman. Punkt będzie zawierać banany, pomarańcze, pewnie arbuzy, ciacha i bakalie, wodę i izo.

I NIC więcej. To Wam starczy. Trzeba być twardym a nie miętkim :P

PUNTO DUE - to również miejsce gdzie powiadamiamy, że nie chcemy już MARATONU/NadLEŚNIKA i wracamy trasą PółLEŚNIKA. Zatem odtąd kierujemy się oznaczeniami na PółLEŚNIKA.

 

3) PUNTO TRE - to Maro i Michu. Tutaj na dłuższe dystanse czekają banany, pomarańcze, ciacha, bakalie, COLA, woda, izo i może jakiś superspeszyl posiłeczek i BUŁY dla Nadleśników. TU Nadleśnicy mówią dość jak siły nie ma i lecom se Maraton.

UWAGA NADLEŚNICY!!!!

PUNTO TRE !!!= tu musicie mocno zatankować bo PK na 60km NIE BĘDZIE - będzie znowu Maro i Michu na 66km. Tam dotankujecie przed atakiem szczytowym na Skrzyczne.

PAMIĘTAJCIE O 3-ech PUNKTACH KONTROLNYCH!!

Widzimy się w Piątek w godzinach 18-21 i w Sobotę od 03:00 a potem od 06:00 - w Amfiteatrze NA SCENIE (już nie w budynku dawnego kina)!

LIMIT DLA NADLESNIKÓW TO GODZ. 19.00

 

SPONSORZY:

 

 

 

PARTNERZY:

 

 

© Copyright 2015 TEAM 2008
All Rights Reserved.
Wykonanie serwisu: RevolWEB